Služby

Ručně kovaná zábradlí pro balkóny, schodiště a terasy
Na zakázku vyrábíme širokou škálu ručně kovaného zábradlí, dle požadavku zákazníka. Zakázky jsou realizovány včetně zaměření a montáže. Zhotovujeme zábradlí balkonové, terasové, schodištové, lomené, kruhové a spousty dalších typů a tvarů. Vykované díly jsou k sobě spojeny nýty a sponamy. Naše zábradlí tudíž vynikají zejména svojí originalitou a kvalitou.
Výroba kovaných bran, branek a plotů
Naše umělecké kovářství nabízí výrobu ručně kovaných bran a plotů na zakázku. Vyrábíme brány jednokřídlé, dvoukřídlé a posuvné do boku. Jako ochranu před korozí necháváme výrobky pozinkovat (žárové zinkovaní). Na konečnou povrchovou úpravu používáme speciální kovářské barvy s přídavkem grafitu. Naším cílem je vytvořit kované dílo do posledního detailu.
Zámečnické práce
Zaměřujeme se také na výrobu zámečnických prací. Vyrobíme pro Vás shody, mostky regály, industriální nábytek nebo různé další konstrukce dle Vašich přání a návrhů. Na Výběr budete mít ze široké škály konečných úprav včetně různých barevných variací. Zajistíme vše komplet od nákupu, výroby, dodání a závěrčné montáže a předání.

Naše standardy:

01.

Kvalita

Naše výrobky zhotovujeme s největší péčí a v nejvyšší možné kvalitě.

02.

Cena

Za Vaše peníze od nás dostanete maximum.

03.

Spokojenost

Vše zhotovíme dle Vašich přání a požadavků.

Věříme, že jsme Vás naší nabídkou dostatečně zaujali a těšíme se na vzájemnou spolupráci.

Můžete nás kontaktovat na uvedeném telefonním čísle nebo e-mailu. Na stránce s kontakty můžete využít i náš kontaktní formulář a zanechat nám vzkaz, popřípadě se domluvit na osobní konzultaci.

t: +420 721 200 443

@: kovarstvidusek@email.cz